Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA | O FIRMIE | ZARZĄD FIRMY | AKTUALNOŚCI | SPALARNIA ODPADÓW | DECYZJE | KONTAKT
 

Raf – Ekologia Sp. z o.o. – laureatem programu Firma Bliska Środowisku 2008
2009-03-16


Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

   

Dnia 12 marca 2009 r. w Warszawie, w Galerii Porczyńskich odbyła się uroczysta Gala trzeciej edycji konkursu Firma Bliska Środowisku 2008. Wśród laureatów konkursu odbywającego się pod honorowym patronatem Ministra Środowiska  znalazła się także, już po raz drugi Raf – Ekologia Sp. z  o.o. w  Jedliczu.

Celem konkursu organizowanego przez Europejskie Forum Odpowiedzialności Ekologicznej (EFOE) jest wprowadzenie w życie idei podejścia ekologicznego jako strategii zarządzania przedsiębiorstwem oraz szeroko rozumiana promocja koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu.

Podstawą oceny wydanej przez Kapitułę konkursu były wyniki zewnętrznego i niezależnego audytu, podczas którego audytorzy EFOE oceniali miedzy innymi zgodność działań firmy z polskim i europejskim prawem środowiskowym, innowacyjność proekologiczną, jak również skuteczność strategii opartej o ekologiczne kryteria stosowane w firmie.

Wynik osiągnięty przez Raf - Ekologia Sp. z o.o. w Jedliczu został wysoko oceniony przez kapitułę konkursu, czego rezultatem jest przyznanie certyfikatu „Firma Bliska Środowisku”, stanowiący nie tylko prestiżowe wyróżnienie  ale przede wszystkim bardzo istotny wskaźnik pozycji firmy i drogowskaz dla wielu innych, którzy wchodzą dopiero na drogę dostosowania i podnoszenia swoich kwalifikacji ekologicznych.

Nagroda ta świadczy o zaangażowaniu firmy w doskonalenie się i konsekwentne podnoszenie działań proekologicznych, bowiem właśnie takimi cechami odznaczają się firmy biorące udział w konkursie „Firma Bliska Środowisku”.Powrót

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI