Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA | O FIRMIE | ZARZĄD FIRMY | AKTUALNOŚCI | SPALARNIA ODPADÓW | DECYZJE | KONTAKT
 

Pomoc finansowa dla instytucji
2009-07-14

Raf-Ekologia    
Raf – Ekologia Sp. z o.o. od zawsze stara się wspierać projekty realizowane przez instytucje kulturalne czy organizacje pożytku publicznego, a szczególnie, gdy przyświecają im szczytne cele podejmowane na rzecz lokalnej społeczności.

Dlatego też zdecydowano się udzielić wsparcia finansowego inicjatywie Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Jedlickiej polegającej na renowacji nagrobka ks. Antoniego Dutkiewicza znajdującego się na cmentarzu komunalnym w Jedliczu. W latach 1847 – 1876 ks. Dutkiewicz pełnił funkcję proboszcza w Jedliczu, jest postacią zasłużoną dla miasta i jego mieszkańców. Kilka lat temu staraniem Stowarzyszenia odnowiono pomnik nagrobny córek Marii Konopnickiej na tym samym cmentarzu.

Tradycyjnie Spółka corocznie dofinansowuje działalność Zakładowego Klubu Sportowego „NAFTA” Jedlicze, w którym ostatnio sponsorowała szkolenie drużyn Orlików starszych i młodszych. Miniony sezon drużyna zakończyła na czwartym miejscu klasy okręgowej,  w grupie krośnieńskiej.

Cel jaki przyświeca projektowi Fundacji na rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny choć nie dotyczy społeczności Jedlicza, to jednak w pełni zasługuje na poparcie. Dzięki działaniom Fundacji oraz wsparciem sponsorów w tym także jedlickiej spalarni, kilkaset dzieci polskiego pochodzenia z Białorusi  a także z placówek opiekuńczo – wychowawczych działających na terenie kraju będzie mogło skorzystać z wakacyjnego wypoczynku w pięknym zakątku Polski – Żytkiejmach na Suwalszczyźnie.

Wsparcie z naszej strony otrzymał również projekt Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działającego przy Parafii pod wezwaniem św. Antoniego w Jedliczu, zrzeszającym młodzież z miasta i gminy Jedlicze. W ramach pomocy dofinansowany został wyjazd młodzieży na rekolekcje wakacyjne organizowane w ośrodku rekolekcyjnym „Nadzieja” w Wybrzeżu pod Dubieckiem.

Powrót

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI