Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA | O FIRMIE | ZARZĄD FIRMY | AKTUALNOŚCI | SPALARNIA ODPADÓW | DECYZJE | KONTAKT
 

"Teatr Za Jeden Uśmiech" dla dzieci z krośnieńskiego szpitala
2010-02-05

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia
   
Mali pacjenci Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie byli adresatami imprezy przygotowanej przez krakowski Teatr Za Jeden Uśmiech, przy współudziale sponsorów wśród których znalazła się również Spółka Raf – Ekologia.

Widowisko artystyczne pt. „Historia Zaginionego Snu”, którego podstawowym celem było uszczęśliwienie chorych dzieci i choć na krótką chwilę oderwanie ich od szpitalnej rzeczywistości, zorganizowane zostało 12 stycznia 2010 r.

Zaprezentowana przez aktorów: Barbarę Mączyńską i Jacka Hańczuka sztuka teatralna to opowieść o małej dziewczynce, która bardzo lubi marzyć i wymyślać niesamowite historie. Z tego powodu wszystkie dzieci uważają ją za kłamczuchę i nie chcą się z nią bawić. Fifi wymyśla więc sobie przyjaciela o imieniu Dźredź. Pewnego dnia dziewczynka budzi się rano i nie pamięta swojego snu. Myśli, że zaginął, więc postanawia wyruszyć razem z Dźredziem na poszukiwania. W trakcie wyprawy spotyka wiele fantazyjnych stworów, które starają się jej pomóc (pocieszne Gmerki, Kwiatki – Zachciewajki, które okażą się Fifi bardzo pomocne) lub przeszkodzić (król Gadulców, wielki dziwak Pan Fanfaranfa). Ostatecznie dochodzi do konfrontacji Fifi z głównym sprawcą jej kłopotów. Jest to zły i okrutny Mardok – Pożeracz Snów. Dzięki sile swojej wyobraźni i pomocy przyjaciół dziewczynka pokonuje Mardoka i odzyskuje swój zaginiony sen.

Dzięki świetnej grze aktorów, wykreowanych przez nich wyrazistych postaciach baśniowych oraz pełnych humoru dialogach, mali widzowie z wielkim zainteresowaniem i przejęciem obserwowali losy głównej bohaterki, zaś na twarzach dzieci zagościł uśmiech radość i szczęście spotęgowane dodatkowo upominkami wręczonymi na zakończenie imprezy.

Powrót

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI