Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA | O FIRMIE | ZARZĄD FIRMY | AKTUALNOŚCI | SPALARNIA ODPADÓW | DECYZJE | KONTAKT
 

Targi pracy w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie
2010-04-30
Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia
   
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie była organizatorem „Targów pracy”, które odbyły się w dniu 14 kwietnia 2010 r., w głównej siedzibie uczelni przy ul. Kazimierza Wielkiego.

Wśród 14 firm z terenu województwa podkarpackiego, które odpowiedziały na zaproszenie uczelni do uczestnictwa w targach, znalazła się również Spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych Raf – Ekologia Sp. z o.o. w Jedliczu.

Uczestniczące w targach firmy, prócz indywidualnych stoisk konsultacyjnych przygotowały dla odwiedzających targi studentów PWSZ w Krośnie a także uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego – również warsztaty oraz wykłady.

Podczas targów potencjalni pracodawcy prezentowali swoją działalność, a odwiedzający mogli uzyskać fachową odpowiedź na nurtujące ich pytania. Nie zabrakło też propozycji dla zainteresowanych: praktyki, staże jak również konkretne propozycje zatrudnienia oferowały „wystawiające” się firmy. Dominowała branża inżynierska, co jest odzwierciedleniem aktualnych potrzeb rynku pracy.

Tegoroczne targi są drugimi z kolei organizowanymi przez krośnieńską uczelnię, w tym roku w ramach projektu „Kurs na Gospodarkę” realizowanego w ramach unijnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, i ma dużą szansę stać się imprezą o charakterze cyklicznym.

Powrót

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI