Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA | O FIRMIE | ZARZĄD FIRMY | AKTUALNOŚCI | SPALARNIA ODPADÓW | DECYZJE | KONTAKT
 

Raf – Ekologia sponsorem imprez sportowo-rekreacyjnych organizowanych dla dzieci i młodzieży
2010-07-09
Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia
   
Mimo niesprzyjającej aury w dniu 30 maja 2010 r. w Sali Domu Ludowego, w Długiem odbył się festyn zorganizowany przez Radę Rodziców i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Długiem.
Wśród atrakcji znalazły się m.in. aukcja przedmiotów, loteria fantowa, a w części artystycznej imprezy występy uczniów prezentujących wesoły teatrzyk pt. „Balonem przez Europę” oraz szkolnego zespołu tanecznego „Step” z pokazem tańców ludowych i samby.
Dochód z imprezy organizatorzy przeznaczyli na wykonanie remontu drogi przyszkolnej oraz doposażenie sal lekcyjnych.

Spalarnia odpadów Raf – Ekologia w Jedliczu znalazła się także wśród sponsorów Festynu Rodzinnego organizowanego przez Miejski Zespół Szkół Nr 8 w Krośnie. Impreza, która już na stałe wpisała się w tradycję szkoły odbyła się w tym roku dnia 29 maja.
Festyn rodzinny był znakomitą okazja do zaprezentowania umiejętności artystycznych uczniów szkolnych zespołów: dzieci z przedszkola, zespołu tanecznego z I klasy oraz zespołu „Varia”. Jak co roku wielkim zainteresowaniem cieszyły się konkurencje sportowo rekreacyjne, „wioska indiańska” oraz przygotowane przez rodziców „zaplecze kulinarne”.

Kolejna impreza w której organizacji Raf – Ekologia miała okazję pomóc to Piknik Rodzinny organizowany przez Radę Rodziców Samorządowego Przedszkola w Jedliczu oraz pracowników placówki. Dla uczestników Pikniku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, wśród których były m.in. zawody rodzinne, konkursy plastyczne i sportowe czy loteria fantowa z której całkowity dochód przeznaczono na rzecz dzieci uczęszczających do jedlickiego przedszkola. Za uzyskane pieniądze z loterii zakupione zostaną wyprawki dla sześciolatków oraz zabawki dla najmłodszych.
Głównym celem imprezy było jednak coś znacznie bardziej wartościowego. Umocnienie więzi rodzinnych, kształtowanie osobowości najmłodszych czy rozwijanie pozytywnych cech charakteru dzieci to kwestie niezwykle istotne, a jednak jakże często zaniedbywane w dzisiejszej rzeczywistości.

O tym, że Raf – Ekologia w Jedliczu nie pozostaje głucha na prośby o pomoc, szczególnie gdy pomoc ta dotyczy dzieci i młodzieży, przekonała się młodzież zrzeszona w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży działającym przy Parafii św. Marcina Biskupa w Szebniach. Skierowana do zarządu prośba o pomoc finansową przy realizacji projektu przygotowania boisk do gier zespołowych została rozpatrzona pozytywnie.
Mamy nadzieję, że nasz skromny wkład przyczyni się do propagowania idei wychowania dzieci i młodzieży poprzez sport oraz zaproponowanie im alternatywy aktywnego spędzania czasu zamiast biernego siedzenia w samotności przed komputerem.

Dnia 2 lipca 2010 r. w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza Krośnie miał miejsce koncert zespołu „Chrząszcze”. Nie był to jednak zwykły koncert, gdyż poza walorami artystycznymi oferował jego uczestnikom udział w szczytnym celu. Cały bowiem dochód ze sprzedaży biletów – cegiełek został przeznaczony na sfinansowanie letniego wypoczynku dla dzieci z ubogich rodzin. Koncert zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Oddział Okręgowy w Krośnie, a wśród bardzo licznej i rozśpiewanej publiczności nie zabrakło także pracowników Raf – Ekologia Sp. z o.o. w Jedliczu, jednego ze sponsorów koncertu.
„Chrząszcze” to jeden z najpopularniejszych zespołów Polsce grający muzykę z lat 60-tych m.in. takich wykonawców jak The Beatles, The Shadows czy Czerwone Gitary. Zespół tworzą: Krzysztof Konopka – wokal, gitara elektryczna, Ryszard Wielbiński – wokal, gitara basowa, Roman Kaczmarek – perkusja, Tomasz Salków – wokal, instrumenty klawiszowe, Zbigniew Białata – wokal, gitara solowa.

Powrót

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI