Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych

Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA  |  O FIRMIE  |  ZARZĄD FIRMY  |  SPALARNIA ODPADÓW  |  DECYZJE
AKTUALNOŚCI  |  KONTAKT

Brązowy medal łuczników na Mistrzostwach Polski
2016-03-25
Raf-Ekologia

W Głuchołazach, w dniach 19-20 marca br. odbyły się VI Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w łucznictwie. W zawodach wystartowali łucznicy z 45 klubów z całej Polski. Na tych mistrzostwach bardzo dobrze spisali się łucznicy MUKS Podkarpacie Jedlicze.

W kategorii młodzik młodszy drużyna w składzie: Michał Stach, Bruno Wrzecionko, Patryk Mróz i Dawid Smyka zajęła 3 miejsce. W pojedynku o brązowy medal pokonali oni łuczników Talentu Wrocław. W kategorii młodzik drużyna w składzie: Hubert Grzeliński, Bartłomiej Gruchlik i Dominik Och zajęła 6 miejsce.

Wyjazd na zawody odbył się dzięki finansowemu wsparciu RAF-EKOLOGII. Serdecznie dziękujemy.