Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA | O FIRMIE | ZARZĄD FIRMY | AKTUALNOŚCI | SPALARNIA ODPADÓW | DECYZJE | KONTAKT
 

Raf-Ekologia pomaga w organizacji zawodów sportowych dla osób po transplantacjach
2008-10-14   

Dnia 4 października 2008 r. na strzelnicy sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Jedliczu odbyły się I Mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym dla osób po transplantacji.

W mistrzostwach udział wzięło 20 zawodników z przeszczepami serca i nerek, pochodzący z całego kraju. Zawodników powitała gospodyni obiektu – dyrektor Iwona Pytel oraz zaproszeni goście: Edward Nowak - dyrektor Banku PKO BP oddział w Krośnie oraz Krystyna Murdzek - prezes Stowarzyszenia „Sport po Transplantacji”. Otwarcia zawodów dokonał Zbigniew Sanocki Burmistrz Gminy Jedlicze.

Uczestnicy Mistrzostw rywalizowali w trójboju strzeleckim: karabinek pneumatyczny, pistolet pneumatyczny, karabinek sportowy. Ze względu na wiek, zawodników podzielono na trzy kategorie. Wśród urodzonych do roku 1953 pierwsze miejsce zajął Józef Śliwianka (Niebieszczany), drugi był Grzegorz Zimny (Nadolany), zaś trzeci Piotr Hołubowski (Dębica).


W kategorii urodzonych po 1953 r. najlepszym okazał się Antoni Leśniczek (Częstochowa) przed Janem Statuchem (Sandomierz) i Marianem Gąsiorem (Zabrze). Spośród kobiet pierwsze miejsce zdobyła Iwona Glazar (Krosno), druga była Elżbieta Potera (Nowy Żmigród) zaś trzecia Krystyna Murdzek (Iwonicz Zdrój).

Impreza przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Wszyscy biorący w niej udział zawodnicy byli zachwyceni organizacją zawodów i już teraz zapowiedzieli udział w kolejnych. Organizacją i prowadzeniem zawodów zajęła się sekcja strzelecka Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Podkarpacie” Jedlicze. Zawody prowadził i sędziował Andrzej Cynarski trener sekcji.

Spółka Raf-Ekologia w okresie wakacyjnym, była sponsorem lub współorganizatorem wielu innych imprez i zawodów sportowych, wśród których można wymienić:
- Festyn organizowany przez Zespół Szkół Publicznych i Radę Rodziców w Łubnie Szlacheckim (20.07.2008),
- III Biesiada Borkowska z której dochód przeznaczono m.in. na rzecz osób niepełnosprawnych Środowiskowego Domu Samopomocy w Potoku (26.07.2008),
- Festyn organizowany przez Zarząd Osiedla Jedlicze – Borek (16.08.2008),
- Dożynki Powiatowe oraz Lato z Kulturą Powiatu Jasielskiego (17.08.2008),
- Gminne Zawody – Sportowo - Pożarnicze (07.09.2008),
- wycieczkę rowerową dla dzieci i młodzieży organizowaną przez Ochotniczą Straż Pożarną w Długiem.

Powrót

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI