Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA  |  O FIRMIE  |  ZARZĄD FIRMY  |  SPALARNIA ODPADÓW  |  DECYZJE
AKTUALNOŚCI  |  KONTAKT
 

Kapela Antoniego Gluzy w Jedliczu
2009-01-14

   
Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu kapeli góralskiej Antoniego Gluzy ze Szczyrku rozbrzmiewał w niedzielę 4 stycznia 2009 r. w Kościele Parafialnym w Jedliczu. Kapela w której skład wchodzi siedmiu muzyków jest jedną z najlepszych kapel góralskich w rejonie Beskidów.

Zdobywała pierwsze nagrody na największych przeglądach muzyki folklorystycznej. W swoim repertuarze posiada pieśni górali polskich i słowackich oraz kolędy i pastorałki góralskie.

Zdobywała pierwsze nagrody na największych przeglądach muzyki folklorystycznej takich jak: Międzynarodowy Festiwal Ziem Góralskich w Zakopanem, Festiwal Górali Polskich oraz Gody Żywieckie w Żywcu, Ogólnopolski Konkurs "Sabałowe Bajania" i Karnawał Góralski w Bukowinie Tatrzańskiej, Festiwal Śpiewaków i Kapel Ludowych w Kazimierzu nad Wisłą. Zespół kilkakrotnie brał udział w nagraniach telewizyjnych i radiowych.

Niesamowity klimat prezentowanej muzyki podkreślają autentyczne instrumenty: piszczały pasterskie, rogi, heligonka, dudy i skrzypce. Kapela jest członkiem Stowarzyszenia Twórców Ludowych w Lublinie. Organizatorami koncertu byli: Urząd Gminy w Jedliczu, Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu, RAF – EKOLOGIA sp. z o. o. w Jedliczu oraz Parafia Rzymsko-Katolicka w Jedliczu.

Zdjęcia – źródło: www.jedlicze.pl
Powrót

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
POLITYKA ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA
 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI