Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA  |  O FIRMIE  |  ZARZĄD FIRMY  |  SPALARNIA ODPADÓW  |  DECYZJE
AKTUALNOŚCI  |  KONTAKT
 

'Wielka Majówka' w Jedlickim LO im. Marii Konopnickiej
2010-05-24
Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia
   
Dnia 7 maja 2010 r. w piątek na terenie szkoły i parku Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Jedliczu odbyła się „Wielka Majówka”. Na zaproszenie szkoły odpowiedziała i tłumnie przybyła młodzież Gimnazjum z Jedlicza, Potoka, Jaszczwi, Łubna, Odrzykonia, Tarnowca, Gimnazjum Nr 5 w Krośnie oraz Katolickiego Gimnazjum w Krośnie. Impreza zgromadziła młodych ludzi, którym bliskie są nie tylko sport i muzyka, ale przede wszystkim najcenniejsza wartość jaką jest życie ludzkie.

W ramach Majówki rozegrano kilka konkursów i zawodów. Zorganizowane wspólnie z Policealną Szkołą Medyczną w Jaśle – I Międzyszkolne Zawody Ratownictwa Przedmedycznego wygrała drużyna z Katolickiego Gimnazjum w Krośnie, drugie miejsce zajęło Gimnazjum w Jaszczwi, a trzecie Gimnazjum w Jedliczu. Na początku uczestnicy zawodów wypełnili test by następnie spróbować swoich sił w ćwiczeniach praktycznych. Pracę na stanowiskach oceniali przyszli ratownicy z Jasła. Trzyosobowe drużyny z każdej szkoły miały za zadanie udzielić pomocy przedmedycznej w sytuacjach, które mogą przytrafić się każdemu w życiu codziennym: krwotok tętniczy, skręcenie stawu kolanowego, złamanie ręki czy resuscytacja krążeniowo – oddechowa.

Na zakończenie zawodów ich organizatorzy przedstawili wszystkim zgromadzonym pokaz ratownictwa medycznego z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.
Dwanaście czteroosobowych zespołów rywalizowało podczas II Zawodów Strzeleckich o Puchar Starosty Krośnieńskiego. Drużynowo wygrał Zespół Szkół w Jaszczwi, przed Gimnazjum w Odrzykoniu i Gimnazjum w Potoku, natomiast indywidualnie wśród dziewcząt najlepsza była Katarzyna Piotrowska przed Brygidą Piotrowską i Agatą Grzesik, zaś wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Bartosz Kazalski, drugie Jakub Dobosz, a trzecie Konrad Zaremba.

Drużyna Gimnazjum z Łubna Szlacheckiego to najlepsza drużyna w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora LO Jedlicze. Drugie miejsce zajęła drużyna Gimnazjum z Jedlicza zaś trzeci był zespół Gimnazjum z Odrzykonia.

Konkurs Karaoke wygrał uczeń Jedlickiego Liceum – Jakub Lula. Z uwagi na wysoki poziom artystyczny prezentujących się w konkursie wykonawców, jury miało spory dylemat z wyłonieniem zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Ostatecznie pierwsze miejsca przyznano: w kategorii „Wartość artystyczna występu” – Katarzynie Chorzępie, w kategorii „Dobór repertuaru” – Alicji Pikul, zaś w kategorii „Oryginalność i aranżacja” – Annie Kotulak i Adrianowi Kosibie.

Zwycięskie zespoły zostały obdarowane cennymi nagrodami ufundowanymi przez sponsorów, wśród których znalazła się także Raf – Ekologia Sp. z o.o. w Jedliczu.
Podczas Majówki jej uczestnicy mogli poddać się stylizacji paznokci, zrelaksować podczas masażu kosmetycznego czy też zasięgnąć fachowej porady w zakresie najnowszych trendów w sztuce makijażu.

Powrót

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
POLITYKA ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA
 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI