Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA  |  O FIRMIE  |  ZARZĄD FIRMY  |  SPALARNIA ODPADÓW  |  DECYZJE
AKTUALNOŚCI  |  KONTAKT
 

Jarmark Jedlicki 2010 przeszedł do historii
2010-06-30
Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia
   
Tegoroczny Jarmark Jedlicki odbył się w niedzielę 27 czerwca na parkingu przy hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Pomimo, iż aura nie dopisała, to jednak impreza okazała się bardzo udana, o czym świadczy spora ilość jej uczestników. Duża w tym zasługa organizatorów imprezy, którzy zapewnili wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i tych nieco starszych.

Najmłodsi uczestnicy zabawy „wyszaleli się” na zjeżdżalniach, basenie z piłeczkami jak również uczestnicząc w niezliczonej ilości zabaw, konkurencjach z nagrodami czy śpiewaniu piosenek w ramach spektaklu „Ciotka Tekla i Przyjaciele”. Bardzo widowiskowy okazał się przegląd taneczny zespołów działających przy Gminnym Ośrodku Kultury i Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, których tancerze potwierdzili wysoki poziom swoich umiejętności.

Gwiazdą tegorocznego Jarmarku był jednak Zbigniew Wodecki, który zaprezentował publiczności wspaniały koncert. Artysta wykonał wszystkie swoje największe przeboje, wśród których nie mogło zabraknąć takich tytułów jak: „Niech się w nas goi”, „Zacznij od Bacha”, „Chałupy welcome to” „Sobą być” czy piosenki do „Pszczółki Mai”. Pomimo opadów rzęsistego deszczu bardzo dobre samopoczucie publiczności nie zdołało „zamoknąć” i ta cały czas wtórowała artyście wspólnie śpiewając wszystkim znane piosenki.

Młodzieży zapewne najbardziej przypadł do gustu koncert Hip-Hopowej „Grupy Operacyjnej”, której lider (Mieszko) zadbał o odpowiednią atmosferę wśród zgromadzonej publiczności.

Impreza zakończyła się zabawą taneczną wraz z zespołem Heaven. Podczas trwania zabawy działało wiele stoisk prezentujących: kowalstwo artystyczne, garncarstwo, rzeźba, haft, sztuczna biżuteria, malarstwo itp. gdzie zainteresowani mogli zobaczyć jak powstają te wspaniałe dzieła sztuki, a chętni mogli je nabyć na własność.

Organizatorami Jarmarku Jedlickiego byli: Gmina Jedlicze, Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu.

Powrót

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
POLITYKA ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA
 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI