Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA | O FIRMIE | ZARZĄD FIRMY | AKTUALNOŚCI | SPALARNIA ODPADÓW | DECYZJE | KONTAKT
 

„Teatr Za Jeden Uśmiech” ponownie w krośnieńskim szpitalu
2010-08-20
Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

   
Spory sukces projektu skierowanego do najmłodszych pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie, realizowanego początkiem bieżącego roku, stał się głównym powodem jego powtórki, choć tym razem już w zupełnie innej odsłonie.

Dnia 27 lipca 2010 roku krakowski Teatr Za Jeden Uśmiech, reprezentowany na szpitalnej scenie przez aktorów: Beatę Mączyńską i Sebastiana Grochowicza zaprezentował spektakl pt. „Pirat Alonzo – Skarb Królowej Mórz”.
Jest to pełna przygód historia pewnego zabawnego, niezdarnego pirata, który namówiony przez swoją wierną papugę Alicję postanawia wyruszyć na poszukiwanie skarbu Królowej Mórz – muszli o niezwykłych, magicznych właściwościach, skradzionej przez tajemniczego rabusia. Nagrodą dla znalazcy ma być ręka pięknej Królowej i zasłużony po latach pirackiej wędrówki spokój. Po drodze pirat przeżywa wiele przygód. Odwiedzi Wyspę Wróżek, na której nauczy się jak powinien zachowywać się prawdziwy dżentelmen, a także dowie się czegoś o swym przyszłym losie. Pomoże mieszkańcom Wyspy Radości, którym wraz z dziećmi przypomni mnóstwo nowych powodów do tego by się cieszyć, aż wreszcie trafi na Wyspę Królewny Złośnicy, która okaże się mieć wiele wspólnego ze skradzioną muszlą…

Przy okazji zabawnych przygód, pirat ma okazję nauczyć się, że zawsze trzeba pomagać innym w potrzebie, odkryje wartość przyjaźni i dowie się jak ważne jest by umieć cieszyć z drobnych, małych rzeczy i nie popadać łatwo w zły nastrój.
Akcja spektaklu toczy się wartko, jest zabawna i wzbogacona piosenkami, podczas których aktorzy tańczą i bawią się razem z dziećmi. Dzieci cały czas aktywie uczestniczą w przedstawieniu, stanowią część załogi, grają role wróżek, mieszkańców kolejnych wysp i małych pomocników Alonza.
Przedstawienie jednocześnie bawi i uczy. Bohaterowie są komiczni, ale zarazem sympatyczni. Ich piękne kostiumy, kolorowa scenografia i muzyka wprowadzają dzieci we wspaniały, magiczny świat baśni i przygody wywołując na twarzach małych pacjentów choć na krótką chwilę radość i szczęście.

Podobnie jak poprzednim razem Spółka Raf – Ekologia w Jedliczu znalazła się wśród sponsorów tego projektu, tym razem realizowanego również dla dzieci ze Szpitala w Brzozowie.

Powrót

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI