Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA | O FIRMIE | ZARZĄD FIRMY | AKTUALNOŚCI | SPALARNIA ODPADÓW | DECYZJE | KONTAKT
 

Reprezentanci Raf – Ekologia Sp. z o.o. najlepsi w strzelectwie sportowym
2011-03-10
Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

   
Klub Strzelecki Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Podkarpacie” w Jedliczu, był organizatorem imprezy sportowej skierowanej do sponsorów Jedlickiego Klubu. Podczas V Turnieju Strzeleckiego Sponsorów rozegranego na strzelnicy sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Jedliczu dopingująca publiczność była świadkiem bardzo zaciętej rywalizacji pomiędzy uczestnikami zawodów.

Zawodnicy uczestniczyli w czterech konkurencjach strzeleckich: karabinek pneumatyczny, pistolet pneumatyczny, karabinek sportowy oraz pistolet sportowy, zarówno w kategorii kobiet jak i mężczyzn.

Spośród kobiet pierwsze miejsce zajęła Marzanna Kasza reprezentująca naszą firmę, natomiast wśród mężczyzn najlepszym okazał się Janusz Nagnajewicz Prezes Zarządu Spółki.

„Korzystając z okazji chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować organizatorom zawodów za tradycyjnie profesjonalne przygotowanie turnieju oraz pamięć o sponsorach Jedlickiego Klubu Strzeleckiego. Ze swej strony pragnę zapewnić, iż Raf – Ekologia w miarę możliwości zawsze stara się wspierać wszelkie inicjatywy skierowane dla dzieci i młodzieży, a w szczególności z terenu naszej gminy. Gratuluję dotychczasowych sukcesów i życzę jeszcze większych w przyszłości”. – powiedział Janusz Nagnajewicz.


Powrót

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI