Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA  |  O FIRMIE  |  ZARZĄD FIRMY  |  SPALARNIA ODPADÓW  |  DECYZJE
AKTUALNOŚCI  |  KONTAKT
 

VI Międzywojewódzki Memoriał im. Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym Jedlicze 25-26.11.2011 r
2011-12-01
Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Kolejny raz na strzelnicy sportowej w Jedliczu spotkali się ludzie z różnych szkół i klubów strzeleckich, a spotkaniu temu towarzyszył duch rywalizacji sportowej. W ciągu dwu dni turnieju rozegrano konkurencje: strzelanie z pistoletu pneumatycznego i karabinka pneumatycznego w następujących kategoriach wiekowych: młodzik – młodziczka, junior młodszy – juniorka, junior - juniorka, senior – seniorka.

W zawodach uczestniczyło 160 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz 90 zawodników. Głównym zwycięzcą Finału został Tomasz Pawul (Przemyśl), drugie miejsce zajęła Joanna Tomala (Bochnia), natomiast na trzecie Rafał Wołos (Przemyśl).
Nic nie zmieniło się od zeszłego roku. Strzelectwo sportowe święci triumfy, a świadczy o tym obecność wielu klubów i drużyn strzeleckich, których klasyfikacja zespołowa przedstawia się następująco:

1. MUKS Jedlicze
2. NAFTA Krosno
3. TWIERDZA Przemyśl
4. PROMIEŃ Bochnia
5. WALTER Rzeszów
6. TS WISŁA Kraków
7. TKS LOK Tarnów
8. ALFA LOK Ropczyce

Szczegółowe wyniki zawodów znajdują się na stronie internetowej Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Podkarpacie” w Jedliczu: www.muks.gosir.home.pl
Konkurs przeprowadzono na Hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Do jego organizatorów należą: MUKS „Podkarpacie” Jedlicze, Urząd Miasta i Gminy w Jedliczu, Zarząd Wojewódzki LOK w Rzeszowie, Podkarpacki Związek Strzelectwa Sportowego w Rzeszowie, GOSiR w Jedliczu, Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Jedliczu oraz Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu.

Memoriał to zasługa bardzo wielu ludzi. Przewodził im zawsze energiczny i pełen zapału nauczyciel z Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu i trener strzelectwa sportowego, Andrzej Cynarski. „Sport daje szansę młodym ludziom na inne spojrzenie w przyszłość, pokazuje sposób na życie” tak była idea Bogusia w podejściu do młodzieży. Sport rzeczywiście jest potrzebny w życiu, to świetna okazja do integracji młodzieży,dorosłych, nas wszystkich. To chyba najważniejsza idea VI Memoriału im. Bogusława Dziury. Tego typu zawody są odskocznią od prozy życia szkolnego, dają szansę na wykazanie się, na potwierdzenie swoich umiejętności, zdobycie popularności, rozwój fizyczny i duchowy. Najmilszym momentem było rozdanie nagród, dyplomów, medali, którym zakończono święto strzelectwa sportowego w Jedliczu.

„Wiemy, że jeszcze wiele musimy się nauczyć, ciągle pracujemy nad lepszą organizacją Memoriału. Dziękujemy wszystkim sponsorom, bez których turniej nie odbyłby się już VI raz. Chciałbym także serdecznie podziękować koleżankom, kolegom, zawodnikom oraz sponsorom za pomoc w organizacji zawodów” – mówił pomysłodawca przedsięwzięcia, Andrzej Cynarski.

Pamięć łączy przeszłość z przyszłością, więc przypominamy, że już za rok odbędzie się VII Memoriał im. Bogusława Dziury.

Zbigniew MłodzińskiPowrót

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
POLITYKA ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA
 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI