Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA | O FIRMIE | ZARZĄD FIRMY | AKTUALNOŚCI | SPALARNIA ODPADÓW | DECYZJE | KONTAKT
 

Raf – Ekologia Sp. z o.o. sponsorem spektaklu dla dzieci
2011-12-19
Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Końcem listopada 2011 r. w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II, przy ul. Korczyńskiej w Krośnie, krakowski „Teatr za Jeden Uśmiech” zaprezentował widowisko pt. „Świerszcz Maurycy i banda Komara” sponsorowany między innymi przez jedlicką spalarnię odpadów.

Zaprezentowany spektakl zorganizowany specjalnie dla najmłodszych pacjentów przebywających w krośnieńskim szpitalu opowiada zabawną historię łąkowego poety, romantycznego i wrażliwego Świerszcza, który zakochuje się bez wzajemności w małej Mrówce. Wiecznie zapracowana, prozaiczna Mrówka nie zwraca uwagi na romantyczne zaloty, wobec czego Świerszcz ulega namowom lokalnego rzezimieszka - Komara i przystaje do jego bandy, licząc, że w ten sposób zaimponuje swej wybrance…

Akcja przedstawienia jest dynamiczna, zabawna, wzbogacona licznymi piosenkami, powodując duże zainteresowanie małego widza. Dodatkowym atutem jest jego interaktywny charakter – dialog aktorów z dziećmi, zapraszanie dzieci do wspólnej zabawy na scenie, wspólne śpiewanie, itp.

Podobnie jak poprzednie także i to przedstawienie cieszyło się wielkim zainteresowaniem widzów oraz zapewniło małym pacjentom wspaniałą i radosną zabawę.

Powrót

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI