Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA | O FIRMIE | ZARZĄD FIRMY | AKTUALNOŚCI | SPALARNIA ODPADÓW | DECYZJE | KONTAKT
 

Znakomite wyniki jedlickich strzelców
2012-06-12
Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Ostatnie tygodnie to bardzo pracowity czas dla zawodników sekcji strzeleckiej Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Podkarpacie” w Jedliczu, prowadzonej przez trenera sekcji – Pana Andrzeja Cynarskiego.

VI edycja zawodów o Puchar Starosty Krośnieńskiego odbyła się dnia 27 kwietnia br. podczas Pikniku Motoryzacyjnego organizowanego wspólnie przez Zespół Szkół im. Armii Krajowej oraz Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Jedliczu. W zawodach uczestniczyły dziewczęta i chłopcy szkół gimnazjalnych. Bardzo dobrze spisali się chłopcy z Jedlicza zajmując I miejsce drużynowo oraz I, III i IV miejsce indywidualnie. Niewiele ustępowały im dziewczynki zajmując II miejsce drużynowo i II i III miejsce indywidualnie, zaś w Finale Finałów rewelacyjnie spisała się zawodniczka z Jaszczwi Ewelina Twaróg.

Kolejną imprezą w której znakomicie spisali się zawodnicy z jedlickiego klubu były Międzynarodowe Mistrzostwa Wybrzeża Ustka 28-30.04.2012 r. Podczas zgrupowania kadry województwa podkarpackiego w strzelectwie uczestniczył także zawodnik MUKS „Podkarpacie” Bartosz Goleń, przygotowujący się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Wraz z innymi zawodnikami Kadry uczestniczył w Międzynarodowych Mistrzostwach Wybrzeża oraz Mistrzostwach Wybrzeża. Bartosz spisał się znakomicie zdobywając dwa brązowe medale. Gdyby nie zacięcie pistoletu i utrata 40 pkt. zdobyłby również złoty medal.

Tradycyjnie, jak co roku na strzelnicy sportowej LO w Jedliczu odbyły się zawody strzeleckie Rodzinny Piknik Strzelecki z okazji Konstytucji 3 Maja. Podczas zawodów rywalizowały ze sobą 3 osobowe drużyny rodzinne w konkurencji karabinek pneumatyczny i karabinek sportowy. Rodziny bawiły się w miłej i przyjemnej atmosferze, lecz wszyscy zawodnicy ofiarnie walczyli o każdy punkt. Suma uzyskanych punktów zdecydowała o miejscu drużyny w zawodach. I miejsce zajęła drużyna rodziny Madejów pod przewodnictwem seniora Piotra Madeja. Na kolejnych miejscach uplasowały się rodziny Muniów oraz Dylągów. Zwycięskim drużynom pamiątkowe Puchary i dyplomy wręczyli Andrzej Piękoś Dyrektor GOSiR Jedlicze oraz Tadeusz Leśniak Radny Gminy Jedlicze.

W dniu 12 maja 2012 r. na strzelnicy sportowej LOK „Twierdza „Przemyśl” odbyła się I Runda Wojewódzkiej Ligi Strzeleckiej młodzików i juniorów młodszych w ramach przygotowań do Mistrzostw Polski. Zawodnicy z Jedlicza uzyskali najlepsze wyniki, zajmując pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach.

Kolejna impreza to Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie Młodzików i Juniorów Młodszych, Starachowice 25-27.05.2012 r. Na zawodach bardzo dobrze spisali się najmłodsi zawodnicy z Jedlicza. Niektórym do zdobycia medalu zabrakło odrobiny szczęścia. Bardzo dobry wynik w pistolecie uzyskał Bartek Goleń zdobywając złoty medal. Zespołowo jedlicki klub strzelecki zajął VII miejsce w Polsce oraz IV miejsce jako reprezentacja województwa podkarpackiego.

Przedostatnia z imprez miała miejsce dnia 1 czerwca br. na strzelnicy sportowej LO w Jedliczu. II Mistrzostwa Gimnazjum w Strzelectwie Sportowym zorganizowali wspólnie GOSiR, LO oraz MUKS „Podkarpacie” w Jedliczu. W zawodach uczestniczyło 46 zawodników, zaś o wysokim, wyrównanym poziomie świadczy fakt, iż o pierwszym miejscu w konkurencji chłopców zadecydowała lepsza tarcza. Puchar najlepszego strzelca zdobył Hubert Sanocki.

W dniach 07-10.06.2012 r. na strzelnicy sportowej „GWARDIA” Zielona Góra odbyła się III Runda Pucharu Polski w strzelectwie sportowym, będąca jednocześnie jedną z eliminacji do Finału Pucharu Polski. Tradycyjnie, także i tutaj bardzo dobrze spisali się zawodnicy z Jedlicza, zdobywając złoty, srebrny i brązowy medal wśród doborowej stawki zawodników Kadry Polski, Mistrzów Europy i uczestników Olimpiady.
Złoty medal zdobył Bartek Goleń w pistolecie sportowym 30+30 z wynikiem 566 pkt. Srebrny medal po bardzo zaciętej walce o złoto, w konkurencji pistolet dowolny na 50 m zdobył Krzysiek Wałęga z wynikiem 617,7 pkt., zaś medal brązowy powędrował do Bartka Golenia za wyniki w konkurencji pistoletu szybkostrzelnego 2x30 strzałów.

Ostatnie osiągnięcia jedlickiego klubu strzeleckiego wskazują na wysoką formę zawodników oraz jednoznacznie potwierdzają iż „Podkarpacie” to liczący się zespół z czołówki polskich klubów strzeleckich.

Raf – Ekologia Jedlicze gratuluje zawodnikom oraz trenerowi klubu a także życzy kolejnych, nie mniejszych sukcesów w przyszłości. Mamy nadzieję, iż dzięki Wam nazwa Jedlicze jeszcze nieraz będzie pojawiała się w czołówce zestawień najlepszych strzelców sportowych.

Powrót

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI