Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA | O FIRMIE | ZARZĄD FIRMY | AKTUALNOŚCI | SPALARNIA ODPADÓW | DECYZJE | KONTAKT
 

Raf – Ekologia Sp. z o.o. w Jedliczu – „Przyjacielem Dzieci”
2012-05-17
Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf – Ekologia w Jedliczu należy już do stałych sponsorów imprezy organizowanej dla małych pacjentów krośnieńskiego szpitala przez krakowski „Teatr za Jeden Uśmiech”. Dlatego też wielką przyjemność sprawiła nam wiadomość o przyznaniu naszej firmie przez dzieci – pacjentów przebywających w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim w Krośnie tytułu „Przyjaciel Dzieci”. Za otrzymany tytuł serdecznie dziękujemy.

Dnia 16 maja 2012 r. aktorzy Teatru zaprezentowali młodym widzom widowisko artystyczne pt. „Opowieść Starego Zegara czyli Pan Gaudenty i wielka zagadka znikającego czasu”.
Spektakl opowiada historię pewnego człowieka imieniem Gaudenty. Pan Gaudenty Niemamczasu. Był to człowiek wielce zajęty. Nie miał przyjaciół ani rodziny. Miał on wielki problem – nieustannie brakowało mu na wszystko czasu. Pewnej nocy zdarzyło mu się coś dziwnego – trafia do zaczarowanego świata, gdzie nic nie wygląda jak zwykle. Na swej drodze spotyka zapracowanego Abakusa, śmiesznego smoka, którego krainą, niestety, włada zła i okrutna Czarownica. Ten prosi go o pomoc, Gaudenty jednak nie zna jeszcze słowa przyjaźń. Następnie plany powrotu do domu krzyżują mu małe latające chochliki – Psikusy. Żartują sobie z niego, aby troszkę utrzeć mu nosa. Potem odwiedza go dziwny przybysz z lasu Pom Pom, który mówi mu, co zrobić, aby przestał być tak bardzo smutny i w końcu znalazł czas na zabawę, a piękna Królewna Chwilka uczy go co to prawdziwa radość i szczęście. Za jej namową postanawia pomóc biednemu Abakusowi. Duch Lasu ofiarowuje mu tajemne zaklęcie, dzięki któremu udaje mu się pokonać złą Czarownicę. Ostatecznie Gaudenty przekonuje się, że w życiu najważniejsze są miłość i poświęcenie. Zrozumie także, że dla przyjaciół zawsze jest czas!

Powrót

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI