Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA | O FIRMIE | ZARZĄD FIRMY | AKTUALNOŚCI | SPALARNIA ODPADÓW | DECYZJE | KONTAKT
 

Raf – Ekologia Sp. z o.o. – sponsorem głównych nagród w VII Międzywojewódzkim Memoriale
2012-12-01
Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Po raz kolejny na strzelnicy sportowej w Jedliczu spotkali się ludzie z różnych szkół i klubów strzeleckich, a towarzyszył im duch rywalizacji sportowej. W ciągu dwu dni turnieju rozegrano konkurencje: strzelanie z pistoletu pneumatycznego i karabinka pneumatycznego, w następujących kategoriach wiekowych: młodzik – młodziczka, junior młodszy – juniorka, junior – juniorka, senior – seniorka.

W zawodach uczestniczyło 180 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz 90 zawodników. W Finale Głównym zwyciężyła Magdalena Obacz (Walter Rzeszów),II miejsce Krzysztof Wałęga (MUKS Jedlicze), III miejsce Weronika Bykowska (Legia Warszawa). Bardzo dobrze spisali się najmłodsi adepci strzelectwa sportowego reprezentujący Gminę Jedlicze – uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum.

Doskonale zaprezentowali się chłopcy z Gimnazjum w Jedliczu zdobywając I miejsce w składzie: Jakub Czelny, Krystian Rysz, Arkadiusz Cygan oraz Hubert Sanocki. Również uczniowie Szkół Ponadgimnazjalnych wykazali się celnym okiem zdobywając cenne trofea podczas tych prestiżowych zawodów.

Nic nie zmieniło się od zeszłego roku. Strzelectwo sportowe święci triumfy, a świadczy o tym obecność wielu klubów i drużyn strzeleckich, których klasyfikacja zespołowa przedstawia się następująco:

Klasyfikacja klubowa:
1. MUKS Jedlicze 137
2. NAFTA Krosno 118
3. PTS Walter Rzeszów 90
4. KS Twierdza LOK Przemyśl 80
5. PROMIEŃ Bochnia 50
6. Nafta Krosno II 23
7. LEGIA Warszawa 18
8. ALFA LOK Ropczyce 16

Szczegółowe wyniki zawodów znajdują się na stronie internetowej www.muks.gosir.home.pl oraz MUKS „ Podkarpacie” Jedlicze

Zawody przeprowadzono na Hali Sportowej GOSIR w Jedliczu, zaś organizatorami tegorocznego Memoriału byli: MUKS „Podkarpacie” w Jedliczu, Urząd Miasta i Gminy w Jedliczu, Zarząd Wojewódzki LOK w Rzeszowie, Podkarpacki Związek Strzelectwa Sportowego w Rzeszowie, GOSiR w Jedliczu, LO oraz ZS w Jedliczu.

Memoriał to zasługa bardzo wielu ludzi. „Sport daje szansę młodym ludziom na inne spojrzenie w przyszłość, pokazuje sposób na życie” taka była idea Bogusia Dziury w podejściu do młodzieży. Sport rzeczywiście jest potrzebny w życiu, to świetna okazja do integracji młodzieży, dorosłych, nas wszystkich. To chyba najważniejsza idea VII Memoriału im. Bogusława Dziury. Tego typu zawody są odskocznią od prozy życia szkolnego, dają szansę na wykazanie się, na potwierdzenie swoich umiejętności, zdobycie popularności, rozwój fizyczny i duchowy. Najmilszym momentem było rozdanie nagród, dyplomów, medali, którym zakończono święto strzelectwa sportowego w Jedliczu. „ Wiemy, że jeszcze wiele musimy się nauczyć, ciągle pracujemy nad lepszą organizacją Memoriału. Dziękujemy wszystkim sponsorom, bez których turniej nie odbyłby się już po raz VII . Organizatorzy pragną serdecznie podziękować koleżankom, kolegom, zawodnikom oraz sponsorom za pomoc w organizacji zawodów” – mówił pomysłodawca przedsięwzięcia, Andrzej Cynarski.

Pamięć łączy przeszłość z przyszłością, więc przypominamy, że już za rok odbędzie się VIII Memoriał im. Bogusława Dziury.

Zbigniew Młodziński

Powrót

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI