Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA  |  O FIRMIE  |  ZARZĄD FIRMY  |  SPALARNIA ODPADÓW  |  DECYZJE
AKTUALNOŚCI  |  KONTAKT
 

Noworoczny Turniej Rodzinny w Tenisie Stołowym - Jedlicze CUP 2013
2013-02-06
Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Raf-Ekologia

Dnia 12 stycznia 2013 r. w sali widowiskowej Rafinerii Nafty S.A. Jedlicze odbył się po raz drugi z kolei Noworoczny Turniej Rodzinny w Tenisie Stołowym - Jedlicze CUP 2013. Organizatorami turnieju byli NSZZ „Solidarność” RN Jedlicze i ZKS Nafta – SPLAST Jedlicze.

Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach amatorskich: rodzic + dziecko do 16 lat (rocznik od 1997) oraz rodzic + dziecko powyżej 16 lat (rocznik do 1996). Zgodnie z regulaminem turnieju za rodzinę uważane były osoby z różnych pokoleń i bezpośrednio ze sobą spokrewnione (oboje rodziców i dzieci, babcia, dziadek, syn, córka, wnuczek, wnuczka).

W turnieju wzięło udział 28 zawodników (14 rodzin). W tegorocznym turnieju oprócz rodzin z terenu gminy Jedlicze gościliśmy 2 rodziny z Ropczyc i 1 rodzinę z Sanoka. Nad sprawnym przeprowadzeniem turnieju zgodnie z regulaminem i przepisami gry w tenisa stołowego czuwała Pani Amanda Paczosa – sędzia i jednocześnie zawodniczka ZKS Nafta – SPLAST Jedlicze.

Wyniki turnieju:
Kategoria rodzic + dziecko do 16 lat
I miejsce – Marcel i Ryszard Zygmunt
II miejsce – Michał i Łukasz Janocha
III miejsce – Wojciech i Stanisław Wszołek

Kategoria rodzic + dziecko powyżej 16 lat
I miejsce – Robert i Marek Zaremba
II miejsce – Rafał i Wojciech Jamrogiewicz
III miejsce – Elpidiusz i Ryszard Wszołek

Turniej przeprowadzono w miłej, sportowo - rodzinnej atmosferze. Rodziny z Ropczyc i Sanoka nie ukrywali zadowolenia z uczestnictwa w turnieju i gratulowali organizatorom dobrego pomysłu dla sportowych rodzin na rekreację i możliwości wspólnej, rodzinnej zabawy na imprezie sportowej.

Wszystkie rodziny otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Nagrody wręczali Przewodniczący NSZZ „Solidarność” RN Jedlicze Janusz Znój oraz W-ce Prezes ZKS NAFTA – SPLAST Jedlicze Stanisław Smosna.

Organizatorzy Turnieju Jedlicze CUP 2013 dziękują za pomoc w organizacji imprezy firmom: Rafineria Nafty Jedlicze S.A., SPLAST Sp. z o.o. w Jedliczu, RAF-Ekologia Sp. z o.o. – Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych w Jedliczu, Huta Szkła Artystycznego „Zorza” w Jedliczu oraz JUNA Materiały Budowlane w Jedliczu.

Powrót

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
POLITYKA ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA
 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI