Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA | O FIRMIE | ZARZĄD FIRMY | AKTUALNOŚCI | SPALARNIA ODPADÓW | DECYZJE | KONTAKT
 

RAF–EKOLOGIA sponsoruje...
2008-07-19

   

Minął rok szkolny, rozpoczęły się upragnione przez dzieci i młodzież wakacje. Czas zabawy i wypoczynku po wielu miesiącach nauki. Na terenie Gminy Jedlicze odbyło się w ostatnim czasie z tej okazji wiele imprez organizowanych przez Urząd Gminy, Gminny Ośrodek Kultury, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu oraz niektóre szkoły. Kolejny raz Raf-Ekologia Sp. z o.o. czynnie włączyła się w ich organizację.

Rozpoczęło się od festynu przygotowanego przez Szkołę Podstawową w Długiem na który nasza firma przekazała nieodpłatnie fanty. Uzyskane fundusze przyczynią się do podniesienia standardu warunków lokalowych szkoły.

Szkoła Podstawowa w Podniebylu była organizatorem Pikniku Rodzinnego, który odbył się w niedzielne popołudnie 15 czerwca 2008 r. Z pośród licznych atrakcji tej imprezy, jej uczestnicy mogli obejrzeć m.in. pokaz ratownictwa drogowego przeprowadzony przez Harcerską Grupę Ratowniczą, Jednostkę Ratowniczo – Gaśniczą Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej z Krosna oraz grupę młodzieży z terenu Gminy Jedlicze. Organizacją pokazu, jak również zapewnieniem rekwizytów niezbędnych do jego przeprowadzenia zajęła się Raf-Ekologia.

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego dla III klas Gimnazjum w Jedliczu, w dniu 19 czerwca 2008 r. wręczone zostały ufundowane przez naszą firmę nagrody dla najlepszych sportowców roku szkolnego 2007/08, wybranych w "Plebiscycie na najlepszego sportowca Gimnazjum". Ceremonia odbyła się w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Najlepszymi sportowcami wśród dziewcząt zostały: Dominika Bril, Kamila Szajna oraz Ela Krzysztyniak, natomiast wśród chłopców pierwsze miejsce zdobył Rafał Jamrogiewicz, dalej byli Dawid Bril i Damian Pasterczyk.

Wśród sponsorów największej, cyklicznej imprezy plenerowej w gminie Jedlicze, znanej pod nazwą „Jarmark Jedlicki” nie zabrakło również Raf-Ekologii. Z uwagi na bogaty program artystyczny Jarmark Jedlicki corocznie przyciąga liczną rzeszę publiczności.

Nie inaczej było 29 czerwca bieżącego roku, gdy kilka tysięcy uczestników imprezy zgromadziło się na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu, by wspólnie bawić się do późnych godzin wieczornych. Liczne konkursy, zawody sportowe, koncerty, a na zakończenie pokaz ogni sztucznych zagwarantowały wszystkim dobrą zabawę.

Prócz pomocy w organizowaniu w/w imprez Raf-Ekologia Sp. z o.o. wsparła finansowo Radę Rodziców działającą przy Liceum Ogólnokształcącym w Jedliczu, w związku z inwestycją modernizacji instalacji elektrycznej szkolnej pracowni komputerowej.Powrót

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI