Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA | O FIRMIE | ZARZĄD FIRMY | AKTUALNOŚCI | SPALARNIA ODPADÓW | DECYZJE | KONTAKT
 


XIV Międzynarodowy Wyścig Kolarski – Puchar Uzdrowisk Karpackich
2013-08-21
Raf-Ekologia
Tegoroczna edycja wyścigu „Puchar Uzdrowisk Karpackich”, zaliczanego do polskiego cyklu wyścigowego Prolina oraz kontynentalnego cyklu wyścigowego UCI Europe Tour odbyła się w dniu 11 sierpnia.
Jedlicze po raz drugi było współorganizatorem wyścigu, zaś Raf – Ekologia Sp. z o.o. znalazła się wśród sponsorów wyścigu, w którym udział wzięło ponad 150 zawodników z Polski oraz innych krajów europejskich.
Czytaj więcej...

Budowa zadaszenia nad zbiornikami do magazynowania odpadów – informacja
2013-06-12
Raf-Ekologia
W związku z koniecznością dokonania uzupełnień przez niektórych Oferentów w składanych ofertach, zgodnie z pkt IX Zaproszenia, Komisja wyznacza dodatkowy termin ich uzupełnienia na dzień 21 czerwca 2013 r.
W związku z powyższym przedłużeniu ulega termin rozstrzygnięcia postępowania. Rozstrzygnięcie nastąpi do dnia 28 czerwca 2013 r. O wynikach postępowania Oferenci poinformowani zostaną drogą mailową.
Czytaj więcej...

Budowa zadaszenia nad zbiornikami do magazynowania odpadów – nabór ofert
2013-05-20
Raf-Ekologia
Raf – Ekologia Sp. z o.o. w Jedliczu ogłasza nabór ofert na realizację zadania pod nazwą: „Budowa zadaszenia nad zbiornikami do magazynowania odpadów”, w Spalarni odpadów przemysłowych i medycznych Raf – Ekologia Sp. z o.o. w Jedliczu”, zgodnie z posiadaną dokumentacją projektową.

Kosztorys ofertowy powinien obejmować wykonanie przedmiotowego zadaszenia wraz z dokumentami uprawniającymi Zamawiającego do użytkowania obiektu.

Postępowanie może zostać zamknięte bez dokonywania wyboru którejkolwiek ze złożonych ofert lub zostać unieważnione, bez podania przyczyny na każdym etapie.
Czytaj więcej...

Noworoczny Turniej Rodzinny w Tenisie Stołowym - Jedlicze CUP 2013
2013-02-06
Raf-Ekologia
Dnia 12 stycznia 2013 r. w sali widowiskowej Rafinerii Nafty S.A. Jedlicze odbył się po raz drugi z kolei Noworoczny Turniej Rodzinny w Tenisie Stołowym - Jedlicze CUP 2013. Organizatorami turnieju byli NSZZ „Solidarność” RN Jedlicze i ZKS Nafta – SPLAST Jedlicze.
Czytaj więcej...

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
POLITYKA ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA
 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI