Polityka plików Cookie
Dodaj do ulubionych  |  Ustaw startową   Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
 
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
OFERTA | O FIRMIE | ZARZĄD FIRMY | AKTUALNOŚCI | SPALARNIA ODPADÓW | DECYZJE | KONTAKT
 


Turniej łuczniczy w Krakowie
2014-10-06
Raf-Ekologia

20 września br. na torach łuczniczych KS Płaszowianka Kraków odbył się coroczny Jesienny Młodzieżowy Turniej Lajkonika. W zawodach wystartowało 233 łuczników z Polski, Ukrainy i Czech, a wśród nich 9 zawodników MUKS Podkarpacie Jedlicze.Czytaj więcej...

XIV Międzynarodowy Wyścig Kolarski – Puchar Uzdrowisk Karpackich
2013-08-21
Raf-Ekologia
Tegoroczna edycja wyścigu „Puchar Uzdrowisk Karpackich”, zaliczanego do polskiego cyklu wyścigowego Prolina oraz kontynentalnego cyklu wyścigowego UCI Europe Tour odbyła się w dniu 11 sierpnia.
Jedlicze po raz drugi było współorganizatorem wyścigu, zaś Raf – Ekologia Sp. z o.o. znalazła się wśród sponsorów wyścigu, w którym udział wzięło ponad 150 zawodników z Polski oraz innych krajów europejskich.
Czytaj więcej...

Budowa zadaszenia nad zbiornikami do magazynowania odpadów – informacja
2013-06-12
Raf-Ekologia
W związku z koniecznością dokonania uzupełnień przez niektórych Oferentów w składanych ofertach, zgodnie z pkt IX Zaproszenia, Komisja wyznacza dodatkowy termin ich uzupełnienia na dzień 21 czerwca 2013 r.
W związku z powyższym przedłużeniu ulega termin rozstrzygnięcia postępowania. Rozstrzygnięcie nastąpi do dnia 28 czerwca 2013 r. O wynikach postępowania Oferenci poinformowani zostaną drogą mailową.
Czytaj więcej...

Budowa zadaszenia nad zbiornikami do magazynowania odpadów – nabór ofert
2013-05-20
Raf-Ekologia
Raf – Ekologia Sp. z o.o. w Jedliczu ogłasza nabór ofert na realizację zadania pod nazwą: „Budowa zadaszenia nad zbiornikami do magazynowania odpadów”, w Spalarni odpadów przemysłowych i medycznych Raf – Ekologia Sp. z o.o. w Jedliczu”, zgodnie z posiadaną dokumentacją projektową.

Kosztorys ofertowy powinien obejmować wykonanie przedmiotowego zadaszenia wraz z dokumentami uprawniającymi Zamawiającego do użytkowania obiektu.

Postępowanie może zostać zamknięte bez dokonywania wyboru którejkolwiek ze złożonych ofert lub zostać unieważnione, bez podania przyczyny na każdym etapie.
Czytaj więcej...

  Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych
Raf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i MedycznychRaf-Ekologia - Spalarnia Odpadów Przemysłowych i Medycznych

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla RAF-EKOLOGIA - spalarnia odpadów przemysłowych i medycznych.
Projekt i wykonanie: Piotr Lidwin

POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI